Tools

Rota Hukuk - Sivas Avukatlık Bürosu - Sivas Şarkışla Avukatlık Bürosu

 

Perşembe, 24 Nis 2014
e-Posta Yazdır PDF
HUKUK GÜVENLİĞİNİZ İÇİN ROTA HUKUK BÜROSU YANINIZDA
Avukat ve Müvekkil arasındaki ilişki hiç şüphesiz karşılıklı güven esasına dayanır. Avukatlık hizmeti uyuşmazlıkların çözümünde geniş vizyonlu analizlerin, sağduyulu ve süratli çözümlerin bilinci ile hareket etmeyi gerektirir.

İşte hukuk büromuz bireysel ve kurumsal müvekkillerine Avukatlık, Müşavirlik ve Danışmanlık hizmeti verirken,  “koruyucu hukuk” kurallarını referans almakla işe başlar. Her hak ve menfaat için vekillik hizmeti verir, hukuki ihtilafların çözümünde “uzlaşma” kültürünün yerleşmesi için çalışır.

Hukuk Büromuz gereken akademik ,mesleki birikim ve tecrübeye sahip olmanın yanı sıra genç ve dinamik yapıdaki kadrosu ile sürekli kendini yenilemektedir. . Büromuzda, Hukuksal Danışmanlık hizmetleri başta olmak üzere, icra ve iflas hukuku, sözleşme hukuku, iş hukuku, , gayrimenkul hukuku, ceza hukuku ve aile hukuku dallarında avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir. Sinerji icra, Sinerji mevzuat ve Corpus mevzuat otomasyon programlarının kullanıldığı teknolojik altyapılarımız mevcuttur.


Avukat masrafları ve dava riskleri hususunda gizlilik ve saklılık kesinlikle yoktur. Müvekkillerimizi ilk andan itibaren masraflar ve riskler konusunda en dürüst ve açık şekilde bilgilendirmek en önde gelen ilkelerimizden biridir.
Güveniniz için teşekkürler...

avukat, avukat sivas, sivas avukat, sivas avukatları, avukatlar sivas, sivas avukatı, sivas da avukat, sivas vekaletname, avukat, sivas avukatlık barosu ,Ticaret ve Şirketler Hukuku,Medeni Hukuk ve Miras Hukuku,Gayrımenkul ve İnşaat Hukuku,İcra-İflas Hukuku,Aile Hukuku,Borçlar Hukuku,Fikri ve Sınai Haklar Hukuku,Sorumluluk ve Tazminat Hukuku,Eşya Hukuku,Ceza Hukuku,Bankacılık ve Finans Hukuku,İş, Sosyal Güvenlik ve Sendikalar Hukuku,Sözleşmeler Hukuku,İdare ve Vergi Hukuku,Yabancılar Hukuku,Turizm Hukuku sivas şarkışlasivas şarkışlasivas şarkışlasivas şarkışlasivas şarkışla